HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan firmamız İzocam Tek-İz A.Ş. nin Trakya Bölgesi ve Ankara Bölgesi satış ve uygulama yetkili bayisidir.

Yapı sektöründeki çatı ve cephe kaplamaları uygulamalarının yanı sıra antrepo, fabrika inşaatları, işyeri ve sanayii tesisleri, tarım, hayvancılık, spor kompleksleri projelerinin anahtar teslimi organizasyonu ve taahhütünde yer almaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi eğitmek, uzman olduğumuz işlerde yoğunlaşarak en iyisini yapmak şirketimizin amacıdır.

Kalite politikamız tüm müşterilerine kaliteli hizmeti en hızlı ve kısa sürede sunarak memnuniyetlerini sağlamak, bunu yaparken işçi sağlığı ve iş güvenliğini garanti etmektir.

Şirketimiz Paşabahçe Cam Sanayi A.Ş. – Kırklareli - TAV A.Ş. , Yeşilköy - AHL , İçdaş Demir Çelik A.Ş. – Biga , Algida   Unilever A.Ş. – Çorlu , AKSA A.Ş. – İstanbul , Alman Başkonsolosluğu – İstanbul , Vatan Kablo – Çorlu , Eczacıbaşı – Çerkezköy , YKK Fermuar – Çerkezköy , Nuh Çimento – Hereke , SFA Cold Masters – Silivri , Olcay Deri – Çorlu , Migros – Edirne , Pratiker – Bayrampaşa gibi yüzlerce önemli firmanın çözüm ortağı olarak aldığı projeleri başarıyla tamamlamış , bundan sonrada tamamlamaya devam edecektir.