Firmamızdan Haberler

»  KURBAN BAYRAMINIZI TUNA YAPI AİLESİ OLARAK KUTLAR, HUZURLU GEÇMESİNİ DİLERİZ.

»  Recordati / Çerkezköy ilaç üretim tesisinin çatı-cephe kaplamaları devam etmektedir.

»  Mitaş Galvaniz Ankara şantiyesi taş yünü çatı ve cephe, poliüretan cephe kaplamaları tamamlanmıştır.

»  AKSA Göynük Enerji Üretim A.Ş.'nin Kazan ve Türbin binası çatı,cephe ve ışıklık kaplamaları projesine başlanılmıştır.

»  Müşterilerimize termin konusunda çok daha rahat hizmet vermek için faaliyete aldığımız depomuzda sandwiç paneller, taşyünü paneller, aksesuarlar , polikarbonat ışıklıklar değişik boy ve ebatlarda bulunmaktadır.

»  İZOCAM TEK-İZ BAYİİ TUNA YAPI OLARAK ANKARA' DA OFİSİMİZİ AÇTIK. TEKNİK EKİPLERİMİZ HER KONUDA MÜŞTERİLERİMİZE DESTEK VERMEKTEDİR.

»  İzocam-Tek-iz Trakya Bölge Bayisi Tuna Yapı Gıda olarak 19 Mayıs 2012 kutlamalarında Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın da izlediği Türkiye tek Serbest Stil Motokros yarışçısı Sinan Memnun'un Ankara'daki gösterisinde destekçisi olduk.

»  Firmamız termoplastik materyali çözümleri konusunda uzman LEXAN - SABIC Innovative Plastic'in Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

Kaset Sistem Profilleri Kaset Sistem Profilleri  

Çatı ve cephelerde yerinde yalıtımlı sistem uygulamalarında taşıyıcı alt kaplama olarak kullanılabilen trapezlerdir. Duvarda kolonlar arasında kuşağa gerek kalmadan yatay bağlantı elemanı olarak veya çatıda kaplama malzemesinin altında aşığa gerek kalmadan konstrüksüyon olarak kullanılırlar. Kaset sistem profili ile bina yüksekliği ve statik sisteme bağlı olarak altı metreye kadar açıklık geçilebilir.

Özel formu sayesinde ısı izolasyonunu da taşırlar. Duvarda içine ısı izolasyon dolgusu (camyünü, taşyünü, v.b.) yerleştirildikten sonra üzerine dış kaplama trapezi monte edilir. Isı köprüsüne engel olmak için kaset sistem profillerinin kollarına trapez kaplamadan önce izolasyon bandı uygulanmalıdır. Kaset sistem profilleri ile bina yüksekliği ve statik sisteme bağlı olarak 6 m'ye kadar açıklık geçilebilir.

Tasarım : Özgülnet